(انگلیسی) English     (عربی) Arabic

موسسه تحقیقات، درمان و آموزش سرطان: مشارکتهای مردمی
جستجو در سایت

مشارکتهای مردمی

مشارکتهای مردمی موسسه

donation

امروزه سرطان دومین عامل مرگ و میر در کشورهای توسعه یافته و سومین عامل مرگ و میر در کشورهای در حال توسعه است. در ایران سالانه حدود ۸۵ هزار مورد سرطان ثبت می‌گردد و بیش از سی‌هزار نفر جان خود را بر اثر ابتلا به سرطان از دست می‌دهند. پژوهش، آموزش برای پیشگیری، تشخیص به‌موقع، درمان مناسب و مراقبت بعد از درمان، عوامل کنترل سرطان و جلوگیری از مرگ زودرس افراد مبتلا به سرطان می‌باشد. مرکز تشخیص درمانی این مؤسسه به‌عنوان مرکز درمانی فوق تخصصی با زیربنای حدود پنجاه هزار مترمربع در دست ساخت می‌باشد که در تشخیص زودهنگام سرطان و درمان بیماری با استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا نقشی منحصر به فرد را ایفا خواهد نمود از این رو می‌تواند نقش عظیمی در تحول تغییر جایگاه این بیماری و کنترل آن در ایران ایفا نماید.

لذا ما از شما هم‌میهنان نیکوکار دعوت می‌کنیم به هر روش ممکن جهت مبارزه با سرطان، برای نجات جان انسان‌های بیشتر و دادن امید به هزاران نفر از افراد مبتلا به سرطان  و خانواده‌های آنها دست در دست هم داده کاری بزرگ را رقم زنیم.
مشارکت شما صرف‌نظر از اینکه به چه شکلی باشد ارزشمند است. در این قسمت برخی از روش‌های شما در این امر انسانی ارائه گردیده است.

پست الکترونیکی :  donations@ncii.ir
شماره تماس: ۲۶۲۰۵۴۴۱

روش‌های مشارکت مردمی

>

اهداء وجه نقد
پرداخت وجه نقد به‌صورت عمومی یک کمک مالی شایع و آسان است که به مؤسسه اجازه می‌دهد که هدیه مالی شما را برای بخش‌هایی که بیشترین حمایت مالی را نیازمند است، تخصیص بدهد.
با در اختیار داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب می‌توانید نسبت به پرداخت مبلغ موردنظر خود به‌صورت الکترونیکی اقدام نمایید.

برای اهداء وجه نقد از طریق کارت های عضو شتاب اینجا کلیک نمایید
>

و یا به شماره حساب‌های مؤسسه که در ذیل آمده است وجه نیکوکاری خود را واریز نمایید.

شماره حساب بانک ملی: ۰۱۲۴۲۴۰۰۰۰۰۰۰
شماره حساب پست بانک: ۱۱۱-۱۱

لطفاً در صورت تمایل فیش واریزی خود را به شماره ۲۶۲۰۵۴۴۱ فکس نمایید. یا از طریق تماس با مرکز ما را مطلع فرمایید.

sepas